Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Аналіз характеристик тріодного прожектора електронно-променевих приладів у середовищі пакету Mathcad

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Кафедра електронних приладів

Інформація про роботу

Рік:
2024
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Автоматизація проектування
Група:
ЕЛ-31

Частина тексту файла

Міністерство освіти та науки України Національний університет «Львівська політехніка» Кафедра електронних приладів Лабораторна робота №1 з дисципліни: «Автоматизація проектування елементів та пристроїв електронної техніки» на тему: «Аналіз характеристик тріодного прожектора електронно-променевих приладів у середовищі пакету Mathcad» Мета: 1. Ознайомитись з методикою та алгоритмом розрахунку характеристик тріодного прожектора електронно-променевих приладів (ЕПП). 2. Ознайомитись з методикою рішення науково-технічних задач обчислювального характеру в пакеті MathCAD. 3. Набути практичних навиків роботи з пакетом MathCAD. Теоретична частина: Тріодної прожектор створює не сфокусований, а електронний пучок, який розходиться і застосовується в осцилографічних ЕПТ тільки для початкового формування електронного пучка. Остаточну фокусування проміня здійснює друга, фокусуюча електростатична лінза, що представляє сукупність кількох (двох або трьох) порожнистих циліндрів і діафрагм, що знаходяться під різними напругами і утворюють разом з тріодний прожектором єдину арматуру. ЕПТ, відбувається завдяки формі електростатичного поля, що утворюється між сусідніми циліндрами або діафрагмами, якщо між ними є різниця потенціалів. Розрахунок тріодного прожектора - система, що складається з катода, модулятора і анода, може бути проведено в припущенні, що поле, створюване системою електродів, з достатнім ступенем точності можна розглядати як поле одиночній діафрагми модулятора з радіусом отвори Rm, розташованої на відстанях Dkm і Dma від катода і анода. / Рис. 1. Структура тріодного прожектора Хід роботи: Варіант 2 Вхідні параметри Значення  Напруга запирання (Uk0), В 130  Напруга на катоді (Uk), В 60  Відстань катод-модулятор (Dkm), мм 0.6  Відстань модулятор-анод (Dma), мм 2.1  Радіус модулятора (Dm), мм 0.6  Товщина модулятора (Rm), мм 0.25   / / Висновок: виконавши дану лабораторну роботу я ознайомився з методикою та алгоритмом розрахунку характеристик тріодного прожектора електронно-променевих приладів (ЕПП), ознайомився з методикою рішення науково-технічних задач обчислювального характеру в пакеті MathCAD, а також побудував графік залежності J(r).
Антиботан аватар за замовчуванням

26.04.2018 03:04

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини